+385 98 9424 186
info@olimpici.net
Olimpići raspored grupa: Sve dvorane
Point centar Vrbani - Rudeška cesta 169a
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
09:15-10:00MAME I BEBE YOGAMAME I BEBE YOGA
10:15-11:00MAME I BEBE GYMMAME I BEBE GYM
11:15-12:00MAME I BEBE GYMMAME I BEBE GYM
16:00-17:00GIMNASTIKA 4-6 god.GIMNASTIKA 4-6 god.
16:55-17:30USŠ POINT 2,5-3,5 god.USŠ POINT 2,5-3,5 god.
17:00-18:00GIMNASTIKA 4-6 god.GIMNASTIKA 4-6 god.POČETNICA (dijete+roditelj)
17:30-18:05USŠ POINT 2,5-3,5 god.USŠ POINT 2,5-3,5 god.
18:05-19:05GIMNASTIKA 7+ god.USŠ POINT 4-6 god.GIMNASTIKA 7+ god.USŠ POINT 4-6 god.GIMNASTIKA (+)
19:10-20:10JUDOUSŠ POINT 7+ god.JUDOUSŠ POINT 7+ god.SPORTSKO PENJANJE
20:10-21:10JUDO 7+ god.GIMNASTIKA 7+ god.JUDO 7+ god.GIMNASTIKA 7+ god.
Katran, Radnička 27
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
09:15-10:00Mame i bebe yogaMame i bebe yoga
10:15-11:00Mame i bebe gymMame i bebe gym
16:55-17:30USŠ 2,5-3,5 god.USŠ 2,5-3,5 god.
17:00-18:00GIMNASTIKA 4-6 god.GIMNASTIKA 4-6 god.POČETNICA (dijete + roditelj)
17:30-18:05USŠ 2,5-3,5 god.USŠ 2,5-3,5 god.
18:05-19:05USŠ 4-6 god.GIMNASTIKA 7+USŠ 4-6 god.GIMNASTIKA 7+GIMNASTIKA (+)
19:10-20:10USŠ 7+ god.JUDOUSŠ 7+ god.JUDOSPORTSKO PENJANJE
20:10-21:10JUDO 7+ god.JUDO 7+ god.
Fitness centar Vita - Riječka ulica 10
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
08:00-09:15Plivanje početnici
09:15-10:00Plivanje početnici
17:30-18:05USŠUSŠUSŠUSŠ
18:05-19:00USŠUSŠUSŠUSŠ
19:00-20:00USŠUSŠUSŠUSŠ
19:05-20:05Škola rolanja *Škola rolanja *
* Za školu rolanja šaljemo obavijest o početku svakog novog ciklusa
Centar za ples, sport i fitness Savska - Savska 120
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
18:00-19:00USŠUSŠ
18:30-19:30USŠUSŠ
19:00-20:00USŠUSŠ
2Life Fitness Stenjevec Luke ilića Orlovčanina 5
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
17:30-18:05USŠUSŠ
18:00-19:00USŠUSŠ
Gračani, Merdijan 16 - Gračanska cesta 210
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
17:30-18:05USŠUSŠ
18:05-19:00USŠUSŠ
Osnovna škola Pavleka Miškine - Sveti Duh 24
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
17:30-18:30USŠ - tjedan AUSŠ - tjedan BUSŠ - tjedan AUSŠ - tjedan B
Dječji vrtić Prečko - Ulica Marijane Radev 1
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
15:15-16:00USŠ Tijardovićeva ulicaUSŠ Tijardovićeva ulica
16:15-17:00USŠ Centralni objektUSŠ Centralni objekt
Mali dom, Štefanovec 37
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
18:00-19:00USŠUSŠ
19:00-20:00USŠUSŠ
Jakuševac - Dugave, Križanje Jakuševečke i Sarajevske ulice
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
18:30-19:30USŠUSŠ
Dječji vrtić Vrapče
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
15:00-15:45USŠ Nikole Gorjanskog 7USŠ Rašljice 20USŠ Nikole Gorjanskog 7USŠ Rašljice 20
15:45-16:30USŠ Nikole Gorjanskog 7USŠ Rašljice 20USŠ Nikole Gorjanskog 7USŠ Rašljice 20
Point centar Vrbani - Rudeška cesta 169a
Ponedjeljak
16:00-17:00
GIMNASTIKA 4-6 god.
17:00-18:00
GIMNASTIKA 4-6 god.
18:05-19:05
GIMNASTIKA 7+ god.
19:10-20:10
JUDO
20:10-21:10
JUDO 7+ god.
Utorak
16:55-17:30
USŠ POINT 2,5-3,5 god.
17:30-18:05
USŠ POINT 2,5-3,5 god.
18:05-19:05
USŠ POINT 4-6 god.
20:10-21:10
GIMNASTIKA 7+ god.
19:10-20:10
USŠ POINT 7+ god.
09:15-10:00
MAME I BEBE YOGA
10:15-11:00
MAME I BEBE GYM
11:15-12:00
MAME I BEBE GYM
Srijeda
16:00-17:00
GIMNASTIKA 4-6 god.
17:00-18:00
GIMNASTIKA 4-6 god.
18:05-19:05
GIMNASTIKA 7+ god.
19:10-20:10
JUDO
20:10-21:10
JUDO 7+ god.
Četvrtak
16:55-17:30
USŠ POINT 2,5-3,5 god.
17:30-18:05
USŠ POINT 2,5-3,5 god.
18:05-19:05
USŠ POINT 4-6 god.
20:10-21:10
GIMNASTIKA 7+ god.
19:10-20:10
USŠ POINT 7+ god.
09:15-10:00
MAME I BEBE YOGA
10:15-11:00
MAME I BEBE GYM
11:15-12:00
MAME I BEBE GYM
Petak
17:00-18:00
POČETNICA (dijete+roditelj)
18:05-19:05
GIMNASTIKA (+)
19:10-20:10
SPORTSKO PENJANJE
Katran, Radnička 27
Ponedjeljak
16:55-17:30
USŠ 2,5-3,5 god.
17:30-18:05
USŠ 2,5-3,5 god.
18:05-19:05
USŠ 4-6 god.
19:10-20:10
USŠ 7+ god.
09:15-10:00
Mame i bebe yoga
10:15-11:00
Mame i bebe gym
Utorak
17:00-18:00
GIMNASTIKA 4-6 god.
18:05-19:05
GIMNASTIKA 7+
19:10-20:10
JUDO
20:10-21:10
JUDO 7+ god.
Srijeda
16:55-17:30
USŠ 2,5-3,5 god.
17:30-18:05
USŠ 2,5-3,5 god.
18:05-19:05
USŠ 4-6 god.
19:10-20:10
USŠ 7+ god.
09:15-10:00
Mame i bebe yoga
10:15-11:00
Mame i bebe gym
Četvrtak
17:00-18:00
GIMNASTIKA 4-6 god.
18:05-19:05
GIMNASTIKA 7+
19:10-20:10
JUDO
20:10-21:10
JUDO 7+ god.
Petak
17:00-18:00
POČETNICA (dijete + roditelj)
18:05-19:05
GIMNASTIKA (+)
19:10-20:10
SPORTSKO PENJANJE
Fitness centar Vita - Riječka ulica 10
Ponedjeljak
17:30-18:05
USŠ
18:05-19:00
USŠ
19:00-20:00
USŠ
Utorak
17:30-18:05
USŠ
18:05-19:00
USŠ
19:00-20:00
USŠ
19:05-20:05
Škola rolanja *
Srijeda
17:30-18:05
USŠ
18:05-19:00
USŠ
19:00-20:00
USŠ
Četvrtak
17:30-18:05
USŠ
18:05-19:00
USŠ
19:00-20:00
USŠ
19:05-20:05
Škola rolanja *
Subota
08:00-09:15
Plivanje početnici
09:15-10:00
Plivanje početnici
Centar za ples, sport i fitness Savska - Savska 120
Ponedjeljak
18:30-19:30
USŠ
Utorak
19:00-20:00
USŠ
18:00-19:00
USŠ
Srijeda
18:30-19:30
USŠ
Četvrtak
18:00-19:00
USŠ
19:00-20:00
USŠ
2Life Fitness Stenjevec Luke ilića Orlovčanina 5
Ponedjeljak
18:00-19:00
USŠ
17:30-18:05
USŠ
Srijeda
18:00-19:00
USŠ
17:30-18:05
USŠ
Gračani, Merdijan 16 - Gračanska cesta 210
Utorak
17:30-18:05
USŠ
18:05-19:00
USŠ
Četvrtak
17:30-18:05
USŠ
18:05-19:00
USŠ
Osnovna škola Pavleka Miškine - Sveti Duh 24
Utorak
17:30-18:30
USŠ - tjedan A
Srijeda
17:30-18:30
USŠ - tjedan B
Četvrtak
17:30-18:30
USŠ - tjedan A
Petak
17:30-18:30
USŠ - tjedan B
Dječji vrtić Prečko - Ulica Marijane Radev 1
Ponedjeljak
16:15-17:00
USŠ Centralni objekt
Utorak
15:15-16:00
USŠ Tijardovićeva ulica
Srijeda
16:15-17:00
USŠ Centralni objekt
Četvrtak
15:15-16:00
USŠ Tijardovićeva ulica
Mali dom, Štefanovec 37
Ponedjeljak
18:00-19:00
USŠ
19:00-20:00
USŠ
Srijeda
18:00-19:00
USŠ
19:00-20:00
USŠ
Jakuševac - Dugave, Križanje Jakuševečke i Sarajevske ulice
Ponedjeljak
18:30-19:30
USŠ
Srijeda
18:30-19:30
USŠ
Dječji vrtić Vrapče
Ponedjeljak
15:00-15:45
USŠ Nikole Gorjanskog 7
15:45-16:30
USŠ Nikole Gorjanskog 7
Utorak
15:45-16:30
USŠ Rašljice 20
15:00-15:45
USŠ Rašljice 20
Srijeda
15:00-15:45
USŠ Nikole Gorjanskog 7
15:45-16:30
USŠ Nikole Gorjanskog 7
Četvrtak
15:45-16:30
USŠ Rašljice 20
15:00-15:45
USŠ Rašljice 20