+385 98 9424 186
info@olimpici.net
TRENERI
O NAMA
RASPORED
LOKACIJE
Olimpići raspored grupa: Sve dvorane
Centar za ples, sport i fitness Savska - Savska 120
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
18:00-19:00 Savska 120 Savska 120
18:30-19:30Savska 120 Savska 120
19:00-20:00 Savska 120 Savska 120
Fitness centar Vita - Riječka ulica 10
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
08:00-09:15 Pivanje početnici
09:15-10:00 Pivanje početnici
17:30-18:05Vita fitness Vita fitness
18:05-19:00Vita fitness Vita fitness
19:00-20:00Vita fitness Vita fitness
2Life Fitness Stenjevec Luke ilića Orlovčanina 5
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
17:30-18:05RG Fitness RG Fitness
18:00-19:00RG Fitness RG Fitness
Gračani, Merdijan 16 - Gračanska cesta 210
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
17:30-18:05 Gračani Gračani
18:05-19:00 Gračani Gračani
Osnovna škola Pavleka Miškine - Sveti Duh 24
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
17:30-18:30 Sveti Duh Sveti Duh
Point centar Vrbani - Rudeška cesta 169a
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
17:30-18:05 Point Centar Point Centar
18:05-19:00 Point Centar Point Centar
19:00-19:55 Point Centar Point Centar
Squash tower - Zavrtnica 17
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
17:30-18:05Squash Tower Squash Tower
18:05-19:00Squash Tower Squash Tower
19:00-20:00Squash Tower Squash Tower
Hrgovići - Medačka ulica 18
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
18:00-19:00Hrgovići Hrgovići
19:00-20:00Hrgovići Hrgovići
Mali dom, Štefanovec 37
SAT/DANPonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetakSubota
18:00-19:00Mali dom Mali dom
19:00-20:00Mali dom Mali dom
Centar za ples, sport i fitness Savska - Savska 120
Ponedjeljak
18:30-19:30
Savska 120
Utorak
19:00-20:00
Savska 120
18:00-19:00
Savska 120
Srijeda
18:30-19:30
Savska 120
Četvrtak
18:00-19:00
Savska 120
19:00-20:00
Savska 120
Fitness centar Vita - Riječka ulica 10
Ponedjeljak
17:30-18:05
Vita fitness
18:05-19:00
Vita fitness
19:00-20:00
Vita fitness
Srijeda
17:30-18:05
Vita fitness
18:05-19:00
Vita fitness
19:00-20:00
Vita fitness
Subota
08:00-09:15
Pivanje početnici
09:15-10:00
Pivanje početnici
2Life Fitness Stenjevec Luke ilića Orlovčanina 5
Ponedjeljak
18:00-19:00
RG Fitness
17:30-18:05
RG Fitness
Srijeda
18:00-19:00
RG Fitness
17:30-18:05
RG Fitness
Gračani, Merdijan 16 - Gračanska cesta 210
Utorak
17:30-18:05
Gračani
18:05-19:00
Gračani
Četvrtak
17:30-18:05
Gračani
18:05-19:00
Gračani
Osnovna škola Pavleka Miškine - Sveti Duh 24
Utorak
17:30-18:30
Sveti Duh
Četvrtak
17:30-18:30
Sveti Duh
Point centar Vrbani - Rudeška cesta 169a
Utorak
19:00-19:55
Point Centar
17:30-18:05
Point Centar
18:05-19:00
Point Centar
Četvrtak
18:05-19:00
Point Centar
19:00-19:55
Point Centar
17:30-18:05
Point Centar
Squash tower - Zavrtnica 17
Ponedjeljak
17:30-18:05
Squash Tower
18:05-19:00
Squash Tower
19:00-20:00
Squash Tower
Srijeda
18:05-19:00
Squash Tower
17:30-18:05
Squash Tower
19:00-20:00
Squash Tower
Hrgovići - Medačka ulica 18
Ponedjeljak
18:00-19:00
Hrgovići
19:00-20:00
Hrgovići
Srijeda
18:00-19:00
Hrgovići
19:00-20:00
Hrgovići
Mali dom, Štefanovec 37
Ponedjeljak
18:00-19:00
Mali dom
19:00-20:00
Mali dom
Srijeda
18:00-19:00
Mali dom
19:00-20:00
Mali dom
Novi sportski centar Olimpići na Vrbanima